Želja ponovo ubedljiv

Ništki tim se nije opustio nakon 10-dnevne pauze. I ovog puta je odigrao meč visokog tempa i realizacije i time se dodatno učvrstio na čelu tabele.

Rukometaši Železničara nastavili su pobednički niz. Niški tim je do četvrtog uzastopnog a ukupno petog trijumfa u sezoni stigao savladavši na svom terenu ekipu Šamota rezultatom 38:27 u meču šestog kola domaćeg šampionata.

Želja se nije opustio nakon 10-dnevne pauze. I ovog puta je odigrao meč visokog tempa i realizacije i time se dodatno učvrstio na čelu tabele.

Niški tim je posle 16. minuta igra imao plus pet, a na poluvremenu velikih devet razlike. Sve što je gostujuči tim uspeo da uradi bila je serija golova sredniom drugog dela kada su prišli na šest golova zaostatka. Želja je odmah dodato gas, a do kraja je uspeo da obezbedi i dvocifreni rezultatski plus.

Niški tim su do pobede predvodili Stanojević sa šest i Radivojević sa pet pogodataka. U poraženoj ekipi izdvojili su se Dragutinović sa osam i Živojinović sa šest golova.

Želja će seriju pobeda pokušati da nastavi već u subotu kada će gostovati pretposlednjem Obiliću.