Sinoć je u Gibarcu održano veliko narodno veselje u organizaciji opštinskog odbora Srpske Napredne Stranke u Šidu. Članove stranke, simpatizere i okupljeni narod pozdravio je narodni poslanik, Dejan Bulatović u svojstvu domaćina i kao gosti pokrajinski sekretar za kulturu, Aleksandra Ćirić – Bošković i pokrajinski sekretar za energetiku, Bojan Vranjković.
Komentari (0)
Ne postoji komentar!