Loš utisak "orlića" na startu novog ciklusa

Debi novog selektora Nenada Milovanovića je pored poraza obeležila i jako bleda igra našeg tima.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije porazom je započela svojnastup u novom ciklusu kvalifikacija za plasman na naredno Evropsko prvenstvo.
“Orlići” su izgubili na gostovanju selekciji Rusije rezultatom 1:0, u okviru prvog kola takmičenja u grupi 5.
Debi novog selektora Nenada Milovanovića je pored poraza obeležila i jako bleda igra našeg tima. Srbija se uglavnom branila i igrala nepovezano, o čemu svedoči podatak da je uputila samo jedan šut u okvir gola rivala,  a nadu našeg tima da moze do poravnanja ugasilo je isklučenje Ivana Ilića u 59. minutu susreta.
Sa druge stane, ni Rusi nisu blistali, ali su svoju jedninu šanu iz prvog dela igre pretvorili u gol. Igra se 20. minut susreta kada se Diveje soslobodio pratnje Markovića i neometan poslao loptu u mrežu.
Selekcija Srbije će  priliku za popravni imati 10. septembra kada će ugostiti Letoniju.