Da li je Luka Jović iskoristio prilku u Realu?

Trener Reala smatra da je srpski fudbaler pokazao dobru igru, ali da je jasno kako je njemu potrebna veća minutaža kako bi pokazao svoj kvalitet. Joviću je potreban naporan rad, zaključio je Zidan. Od kako je letos došao u Madrid u transferu iz Ajntrahta, Jović je nastupio na svega 12 utakmica, na kojima se jednom i upisao u strelce. Kako se približava zimski prelazni rok, španski mediji sve više nagađaju da bi 21-godišnji napadač mogao da promeni klub, ili da ostatak sezone provede na pozajmici.

Fudbaler Reala Luka Jović nije dovoljno iskoristio priliku u utakmici ekipe iz Madrida i Briža. Real je rutinski sa 3:1 slavio u poslednjoj utakmici grupne faze, a činjenica da duel za ovaj tim nije imao rezultatski značaj doprinela je da trener Zidan šansu da fudbalerima koji nisu puno igrali, među kojima je i reprezentativac Srbije.

Jović je kao starter igrao do 77. minuta, kada ga je zamenio Karim Benzema. Zinedin Zidan je priznao da ima problem da u timu nađe mesto za mladog napadača i da on mora da bude spreman da igra kad je potreban.

Zidan ipak nije bio previše strog u oceni igre Luke Jovića tokom utakmice sa Brižom. Trener Reala smatra da je srpski fudbaler pokazao dobru igru, ali da je jasno kako je njemu potrebna veća minutaža kako bi pokazao svoj kvalitet. Joviću je potreban naporan rad, zaključio je Zidan.

Od kako je letos došao u Madrid u transferu iz Ajntrahta, Jović je nastupio na svega 12 utakmica, na kojima se jednom i upisao u strelce. Kako se približava zimski prelazni rok, španski mediji sve više nagađaju da bi 21-godišnji napadač mogao da promeni klub, ili da ostatak sezone provede na pozajmici.